Monthly archives: Czerwiec, 2024

Rypin Gaspol Cup 2024 – Trasa przejazdu z palnikami

Już dziś o godz. 22:00 wyruszy nocny przejazd załóg balonowych ulicami naszego miasta. Jak wygląda tegoroczna trasa? Startujemy z placu przy ul. Nowy Rynek.  Następnie załogi przejadą ulicami: Warszawska, Cicha, Konopnickiej, Lissowskiego, Mławska, Dłutka, Malanowskiego, Cholewińskiego, 11 Listopada, 3 maja, Mławska, Plac Sienkiewicza, Gdańska, Lipnowska. Trasa przejazdu zakończy się na ul. Sportowej (MOSiR). Serdecznie zapraszamy…Zapraszamy na Dni Rypina 2024!

 Zapraszamy na Dni Rypina  Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski i Radni Rady Miasta Rypin zapraszają na Dni Rypina, które odbędą się od 22 do 24 czerwca br. Pierwszy dzień świętowania rozpoczną tradycyjne zawody wędkarskie, organizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Następnie o godz. 9.00 w Rypińskim Centrum Sportu wystartuje „Spartakiada”  O godz. 14.00…Zapraszamy na zawody wędkarskie 2024!W sobotę na terenie MOSiR Rypin odbył się Dzień Dziecka.

Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano liczne atrakcje takie jak: dmuchana zjeżdżalnia, pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego, wojskowego, malowanie twarzy, spotkanie z „żywą” maskotką, czy też sportowy tor przeszkód. Dla wszystkich dzieci, które go ukończyły czekała słodka nagroda w formie lodów i waty cukrowej. Nie zabrakło również kiełbasek z grilla, przygotowanych przez Straż Miejską. Również tego dnia został…Content | Menu | Access panel