Balonowy Puchar Polski 2022

🎈🎈🎈 W dniach od 29 czerwca do 2 lipca po raz kolejny nad naszym miastem będzie można podziwiać balony. Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski tradycyjnie rozpocznie się przejazdem załóg balonowych z palnikami.🔥 W kolejnych dniach, jeśli pozwoli na to aura odbędą się poranne i wieczorne loty do konkurencji. Ponadto nie zabraknie corocznego, niezwykle efektownego nocnego pokazu balonów, któremu towarzyszyć będzie m.in. pokaz FireShow. 🔥💥
🚨UWAGA – Nocny przejazd ulicami miasta rozpocznie się o godzinie 22:00🚨
🎉Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, do wspólnej zabawy oraz podziwiania kolorowych balonów, unoszących się nad naszym miastem i okolicą.
Sponsorem Głównym Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski jest Energa z Grupy ORLEN. Sponsorem Wspierającym i Wyłącznym Dostawcą Gazu jest Gaspol S.A. Partnerami wydarzenia są firmy: Rejs, Damix i Lewiatan. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Rypin, Grupa HiFly, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Rypiński Dom Kultury.