Monthly archives: Sierpień, 2022

Zbliżają się XXXII Targi Rypin Agra

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Partnerem Głównym naszego wydarzenia została Krajowa Grupa Spożywcza, właściciel marek: Polski Cukier, Polskie Przetwory, Frutuś. Dziękujemy za wsparcie! A wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na Targi Rypin Agra, które odbędą się na terenie MOSiR w dniach 10-11 września. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych…Zawody wędkarskie!

file:///C:/Users/PC/Desktop/regulamin%20pi%C5%82ka%20siatkowa%20pla%C5%BCowapdf.pdf Jak co roku, Targi AGRA Rypin rozpoczniemy zawodami wędkarskimi Miejsca w zawodach są ograniczone, nie zwlekaj ze zgłoszeniem Start godz. 5:00 Zapraszamy do zapisów regulamin piłka siatkowa plażowapdf.pdfPKO Bieg Charytatywny!

Weź udział w 6. PKO Biegu Charytatywnym, wesprzyj psychologię dziecięcą 24 sierpnia na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl ruszyły zapisy na 6. PKO Bieg Charytatywny. Zawody odbędą się 24 września 2022 r. na stadionach 12. miast Polski. Bieg główny ruszy o godz. 10:00, a o 12:00 wystartuje PKO Bieg Charytatywny Młodych. Biegacze będą rywalizować w Łomży, Biłgoraju, Stalowej Woli, Zakopanem,…Content | Menu | Access panel