☘️„Ekologiczna Majówka” coraz bliżej. ☘️

🌳 Już 29 kwietnia br. od godz. 17.00 zapraszamy na pierwszą w tym roku imprezę plenerową. Po przerwie spowodowanej pandemią do Rypina wraca „Ekologiczna Majówka”. Nasze wydarzenie rozpocznie się oficjalnym oddaniem zrewitalizowanego parku miejskiego (przy stawie z pomostem). Następnie odbędzie się otwarcie nowego budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie również rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych, oraz liczne koncerty m.in. rypińskich i ukraińskich artystów.
💫Gwiazdą wieczoru będzie Roksana Węgiel. Wydarzeniu towarzyszyć będą również atrakcje i zabawy dla najmłodszych, przygotowane m.in. w „Ekologicznym Miasteczku Sportowym”. Serdecznie zapraszamy do udziału w „Ekologicznej Majówce” i do wspólnego świętowania! 🌼
📌Partnerem Głównym wydarzenia jest Krajowa Spółka Cukrowa S.A. właściciel marek: Polski Cukier i Polskie Przetwory.
📌Partnerami wydarzenia są: Totalizator Sportowy Właściciel Marki LOTTO i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
📌Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Gembicka.