Targi Rypin Agra- REGULAMIN

Regulamin Imprezy Plenerowej Agra 2020

W dniach od 11 do 13 września świętować będziemy 30-lecie Targów Rypina Agra. Pierwszego dnia obchodów zaplanowano odsłonięcie tablicy „Miejsce pamięci Bitwy Warszawskiej” oraz uroczystość jubileuszową z okazji 30-lecia Targów Rypin Agra, która odbędzie się w Rypińskim Domu Kultury.
Sobota rozpocznie się na sportowo. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się „Dziecięcy Bieg po Zdrowie”. Następnie, od godz. 10:00 będzie można oddać krew w specjalnym Krwiobusie Motoserca. Oficjalne rozpoczęcie Targów Rypin Agra odbędzie się o godz. 16:00. W programie m.in. inauguracja Wirtualnego Biegu po Zdrowie Doliną Rypienicy, występ wokalistów Rypińskiego Domu Kultury oraz losowanie nagród dla krwiodawców. Na zakończenie mnóstwo sportowych emocji. O godz. 16:45 na boisku głównym rozegrany zostanie mecz piłki nożnej Reprezentacja Artystów Polskich & Reprezentacja Samorządu Rypińskiego.
Niedzielne uroczystości rozpoczną się o godz. 11:30 Mszą Świętą Dożynkową. Po południu o godz. 14:00 odbędą się zawody w powożeniu zaprzęgami parokonnymi, a od godz. 15:00 rozpocznie się blok koncertowy, podczas którego wystąpią zespoły: MiłyPan, Dystans i Turnioki. Między występami artystów odbędą się jubileuszowe wybory Miss Agra oraz rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejszy ogród” i „Najpiękniejszy balkon-pełen kwiatów”.
Targom tradycyjnie towarzyszyć będą wystawy producentów z branży rolniczej oraz ogrodniczej, jak również nowoczesne sprzęty wykorzystywane w rolnictwie.

Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania i jednocześnie prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego świętujmy hucznie, ale przede wszystkim zachowując wszystkie możliwe środki ostrożności. Partnerem Głównym 30. Targów Rypina Agra jest

Grupa LOTOS

. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Anna Gembicka. 🔥🔥🔥